צוות המומחים של אשר שיווק גרינלייף

ענבל ליב פרץ- נטורופתית N.D, הרבליסטית קלינית ומתמחה בכירה באירידולוגיה ורפלקסולוגיה

מי אני?

נטורופתית N.D הרבליסטית קלינית ומתמחה בכירה באירודולוגיה ורפלקסולוגיה מטעם מכללת רידמן ת"א. בעלת קליניקה עם התמחות בטיפול באסתמה של העור (אטופיק דרמטיטיס) וסרפדת (אורטיקריה). בעבר נציגה רפואית ומדריכת מטפלים בחברת צמחי המרפא המובילה ראן בוטניקלס, אסיסטנתית ומורה פרטית לאירידולוגיה ויועצת נטורופתית בכירה באגף התוספים של החנות "טבע כרכור".

אופן העבודה שלי

בונה תהליך טיפולי מותאם ומדויק הכולל תזונה טבעית, צמחי מרפא, תוספים, תכשירים חיצוניים ייחודיים, אירידולוגיה (אבחון דרך קשתית העין), רפלקסולוגיה, עיסוי תינוקות, שאלוני התבוננות, דמיון מודרך ועוד ובכך עוזרת למטופל בתהליך הריפוי, שיקום מראה עורו, חזרה לחיים שגרתיים ושמירה על נסיגה ממושכת לסימפטומים של המחלה, תוך התייחסות טיפולית לשלבים השונים בתהליך הריפוי.

 
 

איזה צמח באמת מתאים עבורי?

 לפעמים שאלה אחת יכולה לעשות הבדל גדול!

הרבה אנשים דוחים שאלות שיש להם, לא רוצים להתעסק בזה עכשיו, מפחדים מהתשובה, מפחדים לעשות שינוי. אשמח לשמש כיד מכוונת ולחזור אליכם עם תשובות לשאלות שיש לכם. אני כאן להעניק מהידע שלי, להאיר את הדרך, להקל על הסבל. פשוט תשאלו.

לקבלת ייעוץ אישי בנושאים, כגון: תוספי תזונה, צמחי מרפא, רפואה טבעית ועוד, מלאו את הטופס שלהלן 

הייעוץ ניתן באופן אישי ודיסקרטי על ידי ענבל ליב פרץ, נטורופתית והרבליסטית קלינית, והוא מאפשר מענה מקצועי ומהיר מתוך ניסיונה המקצועי העשיר.

הפרטים שתמלאו ישמשו לצורך ההתקשרות עמכם בלבד ויישארו חסויים ומוגנים. מומלץ לפרט במידה רבה ככל הניתן, על מנת שיהיה ניתן לספק לכם את המענה הנכון והמדויק ביותר.

ליהיא איפרגן- מנהלת שיווק, יועצת ומדריכה בתחום הקוסמטיקה

מי אני?

מנהלת שיווק דיגיטלי מטעם האוניברסיטה הפתוחה. מנהלת ההדרכה בתחום הביוטי והקוסמטיקה הטבעית. 

צריכים עזרה בבחירת מוצר הטיפוח הטבעי הנכון בשבילכם? בשביל זה אני פה!

לקבלת ייעוץ אישי בנושאים, כגון: קוסמטיקה טבעית, התאמת צבע שיער טבעי ללא אמוניה ומידע על אחד המותגים שלנו, מלאו את הטופס שלהלן 

הפרטים שתמלאו ישמשו לצורך ההתקשרות עמכם בלבד ויישארו חסויים ומוגנים. מומלץ לפרט במידה רבה ככל הניתן, על מנת שיהיה ניתן לספק לכם את המענה הנכון והמדויק ביותר.

 

ליצירת קשר בנושא שיתופי פעולה והצעות עסקיות, צרו קשר דרך כתובת המייל:

lihi.ashershivuk@gmail.com